Nahoru

Penzion Rohožník***

 

Náš penzion nabízí komfortní a zároveň levné ubytování v Praze.

Nabízíme výhodné ubytování v Praze, které je vhodné pro jednotlivce, turisty, velké skupinové zájezdy, pro nejrůznější firemní akce a firemní zaměstnance, rodinná setkání a pod.

Penzion Rohožník má 37 různorodých pokojů a apartmánů.

K dispozici jsou 1 až 5-lůžkové prostorné apartmány, z nichž každý disponuje balkonem a vlastním sociálním zařízením. Některé apartmány mají k dispozici také kuchyňku. Každá kuchyň je vybavená lednicí, mikrovlnkou a rychlovarnou konvicí. Všechny pokoje disponují TV s kabelovou televizí a Wi-Fi.


Náš penzion nabízí také velmi dobrou občanskou vybavenost - hned naproti penzionu se nachází menší obchodní centrum se supermarketem.

Mimo to je penzion velmi dobře situován, díky čemuž nabízí dobré dopravní spojení s MHD do centra města nebo kamkoliv jinam po Praze. 

Spojení na metro Černý Most, Želivského, nebo Depo Hostivař zprostředkovává frekventovaná autobusová linka. Jedná se o přímé spojení na metro (bez nutnosti přestupu), takže se nemusíte obávat žádného složitého cestování.

Snadno a rychle se dopravíte také do nejbližšího velkého Obchodního centra Černý Most, do nábytkářského obchodního domu IKEA, do EUROPARKU Štěrboholy, nebo na Výstaviště Praha - Letňany (Praha 9).

V letním období můžete navštívit nedaleké, 5 km vzdálené koupaliště Klánovice, nebo Klánovický lesopark, který Vám skýtá ideální příležitost k relaxaci a odpočinku.


Nabízíme 2 alternativy ubytování:

1/ KRÁTKODOBÉ - Krátkodobé návštěvy Prahy (na několik dnů, týdnů...)

2/ DLOUHODOBÉ - Ubytování na 1 měsíc a déle.


K DISPOZICI TAKÉ:

  • Bezdrátové připojení na internet
  • Soukromé parkoviště nonstop hlídané kamerovým systémem.
  • Velmi dobrá občanská vybavenost - zastávka autobusu minuta chůze od budovy, naproti penzionu supermarket, nedaleko restaurace, zdravotnické zařízení s lékárnou, banka, kadeřnictví, pošta.
  • Nonstop recepce
  • Příjemný a vstřícný personálPenzion Rohožník v Praze hodnocení