Nahoru

PENZION ROHOŽNÍK

 

Náš penzion nabízí komfortní a zároveň levné ubytování v Praze.

Nabízíme výhodné ubytování v Praze, které je vhodné pro jednotlivce, turisty, velké skupinové zájezdy, pro nejrůznější firemní akce a firemní zaměstnance, rodinná setkání a pod.

Náš penzion má k dispozici 37 různorodých pokojů a apartmánů.

Konkrétně máme k dispozici 1 až 5-lůžkové prostorné apartmány, z nichž každý disponuje vlastním balkonem, kuchyňkou a vlastním, samostatným sociálním zařízením, které přispěje k vašemu maximálnímu soukromí a pohodlí. 

Každá kuchyňka je vybavená lednicí, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí. Všechny pokoje jsou vybavené TV s kabelovou televizí, využít lze také Wi-Fi připojení na internet. Připojení je přitom dostupné přímo v pokoji.


Náš penzion navíc vedle dobré vybavenosti pokojů nabízí také velmi dobrou občanskou vybavenost - hned naproti penzionu se nachází menší obchodní centrum (supermarket, kadeřnictví, lékárna a několik obchodů).

Mimo to je penzion velmi dobře situován, díky čemuž nabízí dobré dopravní spojení s MHD do centra města nebo kamkoliv jinam po Praze. 

Spojení na metro Černý Most, Želivského, nebo Depo Hostivař zprostředkovává frekventovaná autobusová linka. Jedná se o přímé spojení bez přestupu na metro, takže se nemusíte obávat žádného složitého cestování.

Snadno a rychle se dopravíte také do nejbližšího velkého obchodního centra Černý Most, do nábytkářského obchodního domu IKEA, do nedalekého EUROPARKU Štěrboholy, nebo na Výstaviště Praha - Letňany (Praha 9). Zastávka autobusu je přitom vzdálená pouze minutu chůze od budovy penzionu.

V letním období můžete navštívit nedaleké, 5 km vzdálené koupaliště Klánovice. Poblíž se navíc nachází krásný a klidný Klánovický lesopark, který vám skýtá ideální příležitost k relaxaci a odpočinku. 

Proč si tedy pro svůj pobyt vybrat právě náš penzion?

Nabízíme levné ubytování v Praze, dobrou vybavenost apartmánů, prostorovou situovanost a dopravní dostupnost.

Ubytování u nás je zkrátka vhodné a výhodné pro všechny bez rozdílu, pro mladé i pro starší, pro jednotlivce i pro skupiny.
 


Nabízíme 2 alternativy ubytování:

1/KRÁTKODOBÉ  -  pří krátkodobých návštěvách Prahy (na několik dnů, týdnů)

2/DLOUHODOBÉ  -  ubytování na 1 měsích a déle


Penzion Rohožník Vám nabízí také následovní služby:

  • Internet (k dispozici Wi-Fi připojení přímo v pokojích)
  • Penzion má vlastní, soukromé parkoviště hlídané kamerovým systémem.
  • Velmi dobrá občanská vybavenost - zastávka autobusu minuta chůze od budovy, naproti penzionu supermarket, nedaleko restaurace, zdravotnické zařízení s lékárnou, banka s bankomatem, kadeřnictví, pošta, prádelna se sušárnou 
  • Bezpečnost (penzion je nonstop střežen kamerovým systémem)
  • Možnost objednání snídaní
  • Nonstop recepce
  • Příjemný a vstřícný personálPenzion Rohožník v Praze hodnocení